SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
113095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira 1.9 viti 2008 sapo regjistruar me tablla rks me gjendje prefekte full opcion. me te gjitha serviset e kryera. Per ma shum informat 0037745627207Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erzen
Prizren
0037745627207
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »