SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes 300
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 300
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1991
ID e produktit :
113097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes 300 turbo 1991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mercedes
Prishtinë
044825277
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »