SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
113099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati ose ndrrohet osht shum I ruajtur 2006 Ka 120.000 km servisin Ja kam bere para nje jave km e garantuara I vozitur nga ambasada gjermane doganen e kam bo vet Dora dyt jam une ndrrim boj me nJe makine me Te Vogel pres bleres serioz me thirr prej ores 8:00 deri ne oren 22:00

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hendksjs
045518051
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »