SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 3-1996-1.8-benzin
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1996
ID e produktit :
113106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 1.8 benzin i posa ardhur nga gjermania eshte shum i rujtun si mrena edhe jasht karriga lkur me nje fjal tip top
Presim blers seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Habib
Prishtinë
044115052
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »