SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira - 2007 - 1.9
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
113138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel Zafira 1.9 disel
Posedon
2 çelsa
Tempomat
Liber Servisi
Klim
Drita Xenon
E ardhur nga Zvicrra qe 1 vit

7 Ulse
Ngjendje Perfekte
Osht e ruajtne si jasht edhe brenda etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjevat
Peja
044156713
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »