SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 307 HDI 2.0 (Diesel) RKS
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
113142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 307 HDI, 2.0 (Diesel), RKS, 2001 me 90 kuaj fuqi. Vetura ka te nderruar rripin dhembezor, ka goma te reja M+S dhe eshte ne gjendje perfekte. Ka regjistrim deri ne Maj 2016.
Per me shume mund te kontaktoni ne:
044-310 602
Viber: 0037744310602
Informata rreth publikuesit
Veton
Burim
044310602
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »