SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
113152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura peugeot 206 pa dogan me tabela te zvicrres esht ne gjendje te rregullt 4 dyr benzin per info mund te kontaktoni ne viber +377 44769135
Informata rreth publikuesit
Ruzhdi
Florence, Italy
Florence, Italy [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »