SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus
Çmimi :
€2,499.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
113153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford focus i blere 00 tash i ka 200.000 e ka vozit vetem nje person ka te gjitha serviset me rregull goma te reja pasqyre elektronike gjama elektronike klima pulla ne vollon per muzik kerri osht ne gjendje perfekte pres bleres serioz ju lutem te me kontaktoni pas ores 09.00 te mengjesit deri ne ora 21.00 te mbremjes. Telefoni045623330 perparimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enzo
Kosovo
045623330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »