SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 1.9 tdi 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
113166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat 1.9 tdi gjama elektronik, Abs ne gjendje te rregullt. VIBER +37745608821

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prizren
+37745608821
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »