SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lupo 1.4 16v sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Lupo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
113170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lupo 1.4 16v sport e sapo ardhur nga gjermania pa dogan amortizim gasno central etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qlirim
044-415-245
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »