SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
302,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
113174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasat 4 -1998 -1.9 (I)tkuqe shum ekonomik ka regjistrim 1 vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kasam
Prizren
049445426
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »