SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford focus 2006 1.6 tdci
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
113179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ford focus 1.6 tdci viti 2006 pa dogan me tabela italiane

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Pristina
049409666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »