SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
97,000
Motori (kubik) :
3.60
Viti :
2011
ID e produktit :
113182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes jeep grand cheroke 2011 3.6 benzin 97 mi te kaluara 4 goma treja nxemje ftofje karrika nxemje mrapa karrika dvd para mrapa 4wd kamer mrapa senzor parkingu regjistrim deri ne gusht dogan te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
044388515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »