SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet touran 2007 1.9 tdi dsg
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
113183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tauran 2007 dsg 1.9 tdi Ekstra :senzor parkingu navi pulla nvollan klimatronik karriket me nxemje xenon etj ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hakif
Ferizaj
045663700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »