SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr skuter
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2007
ID e produktit :
113194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet skuteri esht ne gjendje te rregullt i ardhun nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meri
045464099
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »