SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes wv passT 92 lir
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
113197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes wv passat 2 viti 92 verejtje motorrin eka defekt 1.9 turbo dizellte hjekun kareseri shum i rujtun bej ndrrim rks pa denim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bastrirama
049252770
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »