SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet hyundai cope
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Hyundai Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
113198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura hyundai cope 1.6 16v benzin viti i prodhimit 2000 ..osht i ardhur nga italia ..ne krahun e djatht osht i vram pak siq shihet ne foto qmimi 550 per kontakt 045330929

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
valon
Gjakovë
045330929
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »