SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjentisht Shes Golf 4- 3500€
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
91,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
113199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen Golf 4 - I DOGANUAR
Në Shitje
Golf 4
Vëllimi i motorit: 1.9 TDI 1869 ccm
Fuqia: 110 ps v.p. 05.02.2002
91300 KM të kaluara
Ngjyra e hiri metalike
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzor shiu
Fellne alumini
Larëse të dritave kryesore
2 Çelësa
Drita të mjegullës
Libër të servisit
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Timon sport ulset ngjyr zez
Ulset. Sport,bordkopjuter ,radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Thirr në +377 44 959 585 edhe ne Viber
Pasi qe punoj roje nate mund te thirrni naten pa problem.
Informata rreth publikuesit
Gjin
Gjakovë
+37744959585
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »