SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet fial kroma -2009-1.9 TDI
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Croma
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
113200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet fial kroma -2009-1.9 TDI me te gjitha qe duhet ti ket ni vetur familjare ne gjendje prefekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
049604654
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »