SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat TDI (I) Te Kuqe 1.9 Highline Full Extra -03. Regj.11.03.1017
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
113201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passati TDI (I) Te Kuqe 1.9 Highline ne gjendje shum te mire.
Me Liber te Servisit me Letra Doganes Regjistrimi dyt ne Kosovë
4 Gomat e reja Batarin e re rrypin bompen dhe gjita serviset e kryera me kohe.
Karrikat me Nxemje, Tempomat, Klima Tronic, Esp, Airbag, Abs, 2 Qelsa, Senzor Shiut, Xhama Ekeltronic, Pasqyret Elektronic, Dritat me Llup, Drita te Mjegulles, ETJ. Ndrim i Mundeshem me Vetur te Vogel. Viber 00377 44 387 141. Regjistrim deri me 11.03.2017
Informata rreth publikuesit
Besjan
Gjakova
044387141
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »