SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET MAZDA B2500 4X4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Mazda B2500
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
113,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
113217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mazda b2500 4x4 2.5 diesel 113.000 km viti 2002 osht ne gjendje shum te mir

045 477 811
Informata rreth publikuesit
arjann.1
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »