SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kombin T5 me rimorkjo
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
113235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi T5 me rimorkjo i posa ardhur nga Gjermanija osht shum i ruajtur ka motorin 1.9TD(I) me i tkuqe per meshum informata kontaktoni ne
Vala : o44658581
dhe ipko : 049925566
Informata rreth publikuesit
Enver
Skënderaj
044658581
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »