SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault scenic 1.9
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
113243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes renault scenic 1.9 dizell serviset i te kryer me liver servisi me gumat te dimrit saves esht ne gjendje te regullt pres bleres serizo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adelina
Drenoc
044548219
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »