SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0TDI. Automatik Me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,436
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
113252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , bordkompjuter ,
tempomat , radio CD , abs , esp , dritaret elektrike ,
mbylje elektrike , etj
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
044287682
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »