SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot (pezho) 406
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot 406
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
113253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet peugeot 406 2.0 hdi 110ps e vitit 2001 . Vetura eshte ne gjendje te rregullt , Me 180.000 km te kaluara te garantuara.
Vetura eshte e regjistruar ne janar 2016 . Posedon ABS , ESP goma te reja te dimrit...
Qmimi i diskutueshem..
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Gjilan
HYSEN ZHUJA nr 17 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »