SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Kangoo 1.6 ,2004
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
176,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
113255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kangoo 2004 1.6 ,16v i ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte Me klim dyert xhamat pasqyret elektronik,
Benzins 176.000 km i pa doganuarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
049 331 315
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »