SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda cm125 Custom
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
113264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motorrin Honda cm125 C. Motorri është në gjendje super të mirë, hrgjon shumë pak, vjen komplet me tesha edhe helmet origjinale. Është shumë i rehatshëm edhe shumë i lehtë për me vozit.
Për më shumë informacion thirrni në numrat:
049877773
049790282 mundeni me kontaktu edhe në Viber
( Në numrin e parë nëse ka mundesi ditve të javës me thirr pas orës 15). Në këtë numrin e dytë 24 orë. Qmimi i diskutueshëm
Informata rreth publikuesit
Jon
Gjakovë
049877773
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »