SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf4 -2002
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
113267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.9 T(DI)kuqe 2002 (Special)Ne gjendje te rregullt. . 044158074

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
049578345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »