SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent Suzuki X90
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
Lloji :
Suzuki X-90
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
137,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1996
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
113271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet suzuki X90 I sa po ardhur nga Austria viti prodhimt 1996 Benzin 1.6 per dy vet elektronik ne gjendje shum te mir eshte full extra per me shum inf a ne ket tel;044261253
Informata rreth publikuesit
Zeqir
Deçan
049178437
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »