SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel gsi origjinal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Lloji :
Opel Kadett
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
113278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen gsi origjinal ne gjende te mir teknike edhe optike ,vetura ka gomat e dimrit te reja edhe te veres te reja ,veturen e kam bler te re vet pronari i par un jam vetura sosh e qelne ne matorrPostuar nëpërmjet celularit.049806603
Informata rreth publikuesit
valmir
Viti
044278881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »