SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeo Expert
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Peugeot Expert
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
113279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeo Expert 2001 ,1.9 diesel , ne gjendj shum te rregullt , i sapo ardhur nga Austria , të interesuarit mund të na kontaktojn edhe ne viber dhe what'sapp ne numrin +386-49-649-166.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Pejë
049 649166
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »