SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ducato
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2008
ID e produktit :
113281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ngjendje t rregullt , i padoganuar.
Informata rreth publikuesit
Qabi
Malishevë
38649121319
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »