SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel vectra a
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
113282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel vectra a viti 94 kapaciteti motorit 2.0i

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Marcho
Malishevë
049482249
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »