SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki sx4. 4x4. (36 000 km)
Çmimi fillestar :
€10,500.00
Ju kurseni :
€400.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€10,100.00 Çmimi rritet në €10,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:18
Lloji :
Suzuki SX4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
36,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet suzuki sx4 , viti 2012 , 4x4 me tri opcione, nje vit regjistrim, karriga me nxemje , pasqyre elektrike dhe me nxemje, navigacion, komanda ne timon, dyert me senzora , dhez pa qels, bord kompjuter, bluetuth per telefon, abs, esp, fellne, dy par goma te reja, liber servisi dhe gurtnet tani te ndrruera,i bere servis etj.
PRANOJ NDRRIM ME NDONJE VETUR ME TE LIRE

044 260 810
049 260 810
Informata rreth publikuesit
Arben
Pristina
044 260 810
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »