SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat 3c viti i prodhimit 2006, eshte ne gjendje te rregullt servisi i madh i sapo kryer.Pulla ntimon,senzor para dhe mrapa,karriget lekur me nxemje dhe elektrike climatronik senzor shiu,drita xenon bixenon dhe robot,pasqyre elektrike,navigacion satelitor,goma m+s regjistrim deri me 08/2016
nr kontaktues 045999276
Informata rreth publikuesit
Ylli.verbovci1
Prishtinë
044607407
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »