SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee Laredo 2008
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3700.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apo ndrrohet vetura Jeep Grand Cherokee viti 2008. Motorri 3.7 Benzin por eshte konvertuar me sistemin e plinit automatikish ndrrohet. Edhe pse e ka kubikashin e madh, vetura harxhon mesatarish 18 l/100km por me plin i bjen qe i harxhon diku 9EUR per 100km. I ka rreth 160,000 km te kaluara (shumica prej tyne neper autostrade) dhe ka gomat ne gjendje shume te mire bashk me fellne. Nuk ka ndonje grithje ne veture shume te madhe. Vozit supper. Ka klime, airbags, CD player bashk me AUX. Bocen e plinit e ka perfundi vetures (ne vendin ku zakonisht vendoset goma rezerve) qe do te thote nuk mer hapesire kjo.

***Beje ndrrim me ndonje veture ne gjendje te rregullt me tabela te Anglise.

**Vetura eshte e pa doganuar.

Per me shume info mund te me kontaktoni edhe me Viber: +386 49 10 70 80.
Informata rreth publikuesit
Etrit
Prishtinë
+38649107080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »