SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2002
ID e produktit :
113289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A4, viti 2002, motor 2.5 , 200mij , full options , guma dimnit plus fellne , ngjendje shum trregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
049195377
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »