SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamion Cabstar
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Mitsubishi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
113292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamionin Mitsubishi Cabstar i ardhur nga italia 107,000km motori 3.0 diesel , viti i prodhimit 2005 shum praktik kiper nga te tri anet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
Fushë Kosovë
044 444 789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »