SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo-98
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
113299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet polo ne gjendje shum te mir (1vit rigjistrim) per me shum info +37745293854

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Gjilan
045293854
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »