SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet- Cady pikap 98
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Camper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
132,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1998
ID e produktit :
113308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikap Cady viti 98 . 1,4 benxin Ne gjendje shum te mir I ardhun nga zvicera qe 3 muj e gjys, per her tpar i doganum ne kosov me liber tservisit me vula ,krejt osht ngjendje te rregullt, plus 10 muj regjistrim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Gjilan
37745966911
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »