SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
253,324
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
113313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.6 i thjeshtI regjistrum me 10.11.2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Zürich, Switzerland
045646992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »