SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Combo 1.7 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
Lloji :
Opel Combo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
113322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Combo 1.7 CDTI me 5 ulse Klima , dritaret elektrike , CD , xhama te erret Ka te kaluara 120.000Km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donat
044809805
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »