SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 1.9 TDI (DI) - 03
Çmimi :
€4,499.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 1.9 TDI (DI te kuqe) viti i prodhimit 2003 ne gjendje te shkelqyshme.
Pasati eshte i servisuar me rregull..
Ekstra ka:
Xenon
Xhama te zi
I regjistuar Rks
Bord kompjuter
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike + nxemje + mundesi palosje automatike
Mbyllje qendrore + Alarm
4 goma te dimrit
Klimatronik 2 sezonal
Enterierin e ruajtur dhe te paster
Ngjyra i ndryshon sipas kohes
Grantoje qe nuk osht hipotek ne bank,perthimi brenda 20 minutave
Për më shumë kontakto ne tel:044 513 834
Qmimi i diskutushem
Informata rreth publikuesit
Lul
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »