SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion i Doganuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
143,415
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
113337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VI Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2010
Kilometra të kaluara: 143.415 km
- Ngjyra e hirit metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio Navigacion me Touchscreen monitor
- Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para elektrik
- Bordkompjuter
- Start Stop sisem
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
Informata rreth publikuesit
Baki
Prishtinë
045690936
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »