SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII Trendline 1.6 TDI Bluemotion i Doganuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
129,473
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
113342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VII Trendline 1.6 TDI Bluemotion
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF)
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrat e kaluara: 129.473 km
- Ngjyra e kaltër e mbyllur metalike
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio Navigacion Kolor Touchscreen, CD/MP3, SD card lexues, Bluetooth, 8 altoparlant, USB, Aux
- Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
- Ulëset sportive me dizajn “Mel Stripe”
- Ulëset e para me fjoka dhe rregullim të lartësisë
- Ulëset e para me ngrohje
- ISOFIX Përgaditje për fiksimin e dy ulëseve për fëmijë
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Make-up pasqyre nën mbrojtëset e diellit
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter “Plus”
- Tempomat
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
- Drita të mjegullës para
- Larëse të dritave kryesore
- Farat me rregullim të lartësisë
- Prizë 12V në konsolën e mesme
- Mbrojtje shtesë kundër vjedhjes me monitorim të brendshëm
- Vinçi dhe çelësat për ndërrimin e rrotës
- 2 Çelësa
- Libër servisi etj.
Informata rreth publikuesit
Baki
Prishtinë
045690936
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »