SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 330
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2003
ID e produktit :
113348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw330 Full option gjendja perfektedokumenta te rregullta mundesi nderrimi + diferenca

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Gioia del Colle
00355693561709
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »