SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes ML 270, 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
113352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose bej nderrim Mercedes ML 270-2003, diesel. Full extra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Gjilan
049531922/ 41767671422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »