SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4 2009
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
113360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 2009 2.0 tdi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labi
Mitrovicë
049110091
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »