SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT
Çmimi :
€4,870.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,453
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
113390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf5 per me shum shihni fotot.
Informata rreth publikuesit
Demokrat
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »