SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi sprinter
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 230
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2005
ID e produktit :
113392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi sprinter 2005 2.3 km 160.000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
044230696,049653707
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »